Поліцейські та рятувальники проводять рейди й виявляють паліїв-порушників сухостою

Незважаючи на численні попередження, громадяни продовжують наносити збитки природі спалюючи суху рослинність.

Правоохоронці та надзвичайники здійснюють інформаційно-просвітницьку роботу та проводять профілактичні рейди. Вони виявляють факти незаконного випалювання різних видів сміття та сухої рослинності. Для ефективного моніторингу та огляду важкодоступних місць рятувальники застосовують квадрокоптери.

Нагадаємо, що відповідно до вимог ст. 77 та 77-1 КУпАП посилено відповідальності за спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами.

Такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу:
👉 на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн);
👉 на посадових осіб − від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21420 грн)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.