Поліцейські охорони привітали юних смілян зі святом Останнього дзвоника та Днем захисту дітей

З нагоди свята правоохоронці з подарунками та солодощами завітали до дітей КЗ «Смілянської спеціалізованої школи Черкаської обласної ради». А у відповідь вони отримали найцінніше – щирі посмішки та слова вдячності.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники Управління поліції охорони в Черкаській області за давньою традицією відвідали підшефний навчальний заклад – Смілянську спеціалізовану школу.

Як тільки поліцейський автомобіль заїхав на шкільне подвір’я, що викликало захват та не аби які емоції дітей – вони раділи та вигукували, що до них на свято приїхали не тільки батьки, а і гості в погонах. Школярі добре готувалися – розповідали вірші, співали та танцювали. Правоохоронці у відповідь привезли їм солодощі і подарунки, привітали їх із закінченням учбового року та Міжнародним днем захисту дітей теплими словами, побажали миру та злагоди.

Як і очікувалось, вихованці отримали незабутні враження від спілкування з поліцейськими та, звісно, від службового автотранспорту, обладнаного проблисковими маячками та гучномовцем. І перші в машину зважилися сісти дівчата. Всі бажаючі мали змогу посидіти в автомобілі, послухати звук сирени, потриматися за кермо та зробити фото на пам’ять.

За інформацією Управління поліції охорони Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.