Поліцейські нагадали, чому важливо бути помітним вночі, та роздали світловідбиваючі стрічки

Відключення вуличного освітлення, короткий світловий день, темний верхній одяг — все це робить пішоходів майже непомітними для водіїв. А отже, збільшує шанси потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Використання світловідбиваючих елементів у темний період доби — це необхідність, як для дітей, так і для дорослих.

Тож, інспектори відділу зв’язків із громадськістю провели профілактичні бесіди з містянами про безпеку пішоходів у темну пору доби. Також, патрульні дарували світловідбиваючі браслети, флікери, світлострічки, які легко розміщуються на верхньому одязі та роблять пішохода більш помітним для водіїв.

Особливо важливо забезпечити світловідбиваючими елементами юних учасників дорожнього руху, адже вони менш помітні на дорозі. Використання світловідбиваючих елементів на одязі допоможе учасникам дорожнього руху стати більш помітними на проїжджій частині. Діткам буде цікаво носити яскраві флікери та забезпечить їх видимість для водіїв.

Патрульні закликали дітей та дорослих користуватися світловідбиваючими елементами на одязі, подбати про себе та своїх близьких.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.