Поліцейські купили тканину, а діти плетуть маскувальні сітки

Правоохоронці продовжують допомагати волонтерам та Збройним силам України. Цього разу закупили тканини для маскувальних сіток.

Працівники відділу поліцейської діяльності №3 міста Христинівка постійно допомагають волонтерському центру «Світло» зібрати необхідне для воїнів ЗСУ, які перебувають на передовій.
Цього разу особовий склад підрозділу зібрав та передав волонтерам грошові кошти для закупівлі тканини. Наразі з матеріалом “спанбонд” вже працюють волонтери та школярі разом із батьками, які виготовляють маскувальні сітки та кажуть, що рук постійно не вистачає. Тож до плетіння маскувальних сіток для наших військовослужбовців може долучитися кожен житель Христинівки у вільний від роботи час.

«Ми розуміємо, що будь-яка допомога військовим це важливо. Хай кожен наш воїн буде під захистом з нашими сітками, і з нашими молитвами, з нашою вірою в Перемогу. Бо якщо ворог переважає чисельністю — силою духу він не переможе нас ніколи», — запевнив начальник відділу поліцейської діяльності Павло Сухецький.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.