Поліцейські та охоронці обговорили порядок взаємодії спільних дій між підрозділами

Безпека людей, дотримання публічної безпеки та порядку, попередження, розкриття і розслідування правопорушень – завдання кожного поліцейського.

2 лютого відбулась робоча зустріч особового складу Батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області з начальником сектору ВКП Черкаського районного управління поліції Віталієм Скубицьким, мета якої – вдосконалення порядку взаємодії спільних дій між територіальними підрозділами поліції та Поліцією охорони.

В умовах війни на поліцію покладено багато надважливих завдань, але основним залишається безпека громадян. Сторони акцентували увагу на необхідності посилення роботи правоохоронців щодо оперативного розкриття резонансних, тяжких та особливо тяжких злочинів, обговорили алгоритми спільних дій. Звернули увагу на виявлення осіб, які знаходяться в розшуку, безвісті зниклих, розшук викрадених речей. Приділили увагу на важливість профілактики правопорушень, роботу з під обліковою категорією, особливо під час комендантської години.

Зустріч була конструктивною та змістовною, адже у зв’язку з війною оперативна обстановка в країні залишається складною, повідомили в обласному управлінні поліції охорони.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.