Поліцейські охорони двічі за день рятували медиків від дебоширів

Cherkasy_debosh_17.05 (1)Близько 16-ї години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з автомобіля екстреної медичної допомоги, який за даними GPS-навігації знаходився на вулиці Нарбутівська у Черкасах.

Наряд реагування негайно прибув за адресою. Фельдшер розповів, що під час надання ними медичної допомоги чоловік почав себе неадекватно поводити, ображати їх, кидався в бійку та, побачивши екіпаж поліції, подався навтьоки. Чоловік намагався заховатися в дворі багатоповерхівки, втім поліцейські його розшукали. Вгамувати 24-річного молодика довелося за допомогою кайданок.

Через годину до поліції звернувся інший працівник бригади «швидкої» та повідомив, що в них в кареті на вулиці Ложешнікова перебуває агресивно налаштований пацієнт.

Під час надання медичної допомоги він почав виражатися нецензурною лайкою, погрожувати фізичною розправою та намагався розтрощити карету «швидкої».

Поліцейські охорони заспокоїли 37-річного «пацієнта» та, задля безпеки медиків, супроводили їх до медичного закладу, повідомили в управлінні поліції охорони у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *