Поліцейським Черкащини презентували новітню інтелектуальну систему «Inlimited Smart Citi»

279895558_1348315825653947_754207174682137089_nКомплексна система відеоспостереження «Безпечна Черкащина» з моменту впровадження довела свою ефективність. Дана система відеоспостереження дозволяє швидко отримувати інформацію про оперативну ситуацію на Черкащині та миттєво реагувати на її зміну.

Сучасні цифрові технології не стоять на місці і відкривають нові горизонти використання можливостей відеоспостереження в багатьох сферах зокрема у сфері безпеки.

10 травня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася робоча нарада на якій правоохоронцям презентували єдину комплексну інтелектуальну систему «Inlimited Smart Citi».

Дана система значно розширить можливості поліції під час охорони громадського порядку, публічної безпеки та при розкритті злочинів.

Система «Inlimited Smart Citi» дає змогу забезпечити моніторинг ситуації у місті та на об’єктах критичної інфраструктури за багатьма напрямками. Такі можливості дозволять автоматично визначити та оперативно реагувати на позаштатні ситуації, своєчасно застосовувати необхідні заходи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.