Поліцейський зі Сміли кардинально змінив професійну діяльність

У Смілянському центрі зайнятості продовжують ділитися історіями успіху жителів, які наважилися на важливі зміни у своєму житті. Одним із таких став поліцейський зі Сміли кардинально змінив професійну діяльність.

Станіслав Мельник після закінчення школи навчався у Київському національному університеті, де здобув вищу освіту за спеціальністю юриста. Після закінчення навчального закладу пройшов професійний шлях від оперативного працівника до керівника відділу.

Та несподівано в житті молодого поліцейського відбулися події, що змусили його кардинально змінити професійне середовище та професію в цілому.

– Я звернувся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи – розповідає Станіслав. – Коли кар’єрний радник ознайомив з послугами, що надає служба зайнятості, мене зацікавила пропозиція започаткування власної справи.

Рішення мати власний бізнес було виваженим та омріяним. З одного боку – було велике бажання активно розвивати цікавий напрямок бізнесу, пов’язаний з реалізацією сучасного обладнання для тваринництва, а з іншого – була підтримка служби зайнятості та допомога друзів на початкових етапах діяльності.

Сьогодні Станіслав Мельник – успішний підприємець, постійно підвищує свій професійний рівень та навчається новому.

Молодий підприємець зазначив: «Новачкам складно працювати в сучасних умовах постійного карантину, падіння економіки, періодичних нокдаунів. Тим не менш, я переконаний, що витримаю та здолаю усі перешкоди!».

За інформацією Смілянського МРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *