Поліцейський офіцер громади знайшов малолітніх, які самі пішли з дому до водойми

304767526_1424616698023859_20320566567667771_nПоки батьки займались своїми справами й не звертали увагу на дітей, вони самі пішли купатися. Правоохоронець був вчасно у потрібному місці й повернув дітей додому.

Поліцейський офіцер громади Христинівської міської територіальної громади Олександр Скалій та працівник соціальної роботи у справах дітей селища Верхнячки відвідували одну із родин, що перебуває на обліку. Вони виявили, що троє дітей віком 4, 8 та 10 років відсутні вдома. Куди поділися малі, батьки не знали. Востаннє дорослі їх бачили за кілька годин до зникнення.

Поліцейський не гаючи часу розпочав пошуки. Він знайшов дітлахів за кілометр від дому. Діти були біля місцевої водойми та купалися без нагляду дорослих. На щастя, з ними нічого не трапилось. Та хто знає, чим би закінчилася ця ситуація, якби правоохоронець не був у потрібному місці, у потрібний час.

Поліцейський привіз малолітніх додому й провів з родиною профілактичну бесіду. Пояснив до яких наслідків могла б призвести неуважність та недбалість дорослих.

На батьків скали адміністративний протокол за невиконання ними обов’язків щодо виховання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.