Поліцейські відпрацьовували прийоми тактичної медицини із іноземними тренерами

303235187_1424101964741999_6591395241829134293_nНа базі відділу поліцейської діяльності №1 для поліцейських Черкащини провели заняття з іноземними тренерами Global Surgical Medical Support Group з тактичної медицини.

Доктор Кенджі Інаба фахівець в області хірургії та бойової медицини, хірург-травматолог, офіцер поліції LA, учасник підрозділу SWAT, провів з правоохоронцями не тільки додаткові теоретичні заняття, а й практичні.

Головна мета заняття – удосконалити знання та уміння кожного поліцейського у наданні першої домедичної допомоги потерпілим та запам’ятати основне правило, що інколи на допомогу може бути обмаль часу. У критичній ситуації кожна втрачена хвилина може коштувати життю людини.

Зараз в умовах воєнного стану кожен правоохоронець повинен швидко та без зволікань вміти правильно реагувати на різні види критичних ситуацій, які можуть виникнути під час виконання ними службових обов’язків. Це й своєчасна та кваліфікована домедична допомога при отриманні різних видів поранень. А також, швидке та чітке реагування працівників поліції у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації.

Заняття дало можливість поліцейським на практиці закріпити основні прийоми невідкладної допомоги, що дозволяють рятувати людей в умовах надзвичайних ситуацій, у тому числі й воєнних дій.

Зокрема правоохоронці отримали теоретичні знання з основних видів кровотеч, приділяючи основну увагу саме критичній кровотечі, а також правила накладання турнікетів та способи транспортування потерпілих. Також тренер навчив поліцейських надавати допомогу самому собі, якщо поруч немає товаришів.

Вдячні іноземним тренерам за корисну та інформативну зустріч. Такі навички стануть у пригоді працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.