Поліцейські Смілянщини взяли участь в роботі комісії з питань захисту прав дітей

IMG-787fd6224e25480c35cb21c71ca5d774-V[1]На засіданні комісійно розглянули питання стосовно батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки щодо виховання, навчання та життєзабезпечення дітей.

Днями старший інспектор з ювенальної превенції Смілянського відділу поліції Катерина Кам’янецька взяла участь в засіданні комісії з питань захисту прав дитини Смілянської районної державної адміністрації та обговорювали нагальні питання.

В результаті обговорення було вирішено притягнути до адміністративної відповідальності двох мешканок Смілянського району за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. На жінок складено адміністративні матеріали за частиною 1 статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, ще одній жінці, яка має на вихованні неповнолітню дитину дали можливість виправити становище по відношенню до своєї дитини, інформує Сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *