Поліцейські презентували школярам Сміли свою професію

DSC_3426_resizeПоліцейські Черкащини завітали у ліцей «Лідер» та презентували свою професію, розповіли про перспективи вступу до поліції. На зустріч зібралися учні випускних класів шкіл Сміли та представники різних підрозділів поліції області, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Поліцейські розповіли про вищі навчальні заклади зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку майбутніх поліцейських за державним замовленням. Роз’яснили на які спеціальності відбуваються набори, які вимоги стоять перед абітурієнтами та в подальшому курсантами, після зарахування на навчання.

Крім того, школярі мали змогу ближче ознайомитись з роботою експерта та кінолога, а також побачити, яка зброя та спеціальні засоби перебувають в користуванні поліції.

Юнаки та дівчата отримали друковану профорієнтаційну продукцію та мали змогу переглянути презентаційні відеоролики, які нададуть можливість молоді відповідально підійти до питання обрання майбутньої професії, а зацікавленим особам, успішно вступити до обраного навчального закладу та приєднатися до дружньої команди однодумців.

DSC_3412_resize DSC_3426_resize DSC_3376_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *