Поліцейські повідомили про підозру «наглядачеві» за Черкаським СІЗО

За даними слідства, 26-річний засуджений за скоєння вбивства з особливою жорстокістю, своєю непокорою виконувати встановлені установою правила поведінки, здобув «авторитет» серед засудженихі його визначили «наглядачем» за одним з корпусів СІЗО.

Він призначив собі «помічників» серед арештованих, встановив та контролював дотримання «злодійських законів», здійснював коштів, поповнення «общака» та відповідав за їх розподіл. Якщо хтось із засуджених не бажав підкорюватися правилам «наглядача» та виконувати його вказівки, його били.

На підставі доказів, 26-річному «авторитету» поліцейські за процесуального керівництва обласної прокуратури повідомили про підозру за ч. 2 ст. 255-1 Кримінального кодексу України, інформують в Головному управлінні Нацполіції в Черкаській області.

За поширення та встановлення злочинного впливу чинним законодавством передбачено позбавлення волі на строк від 9 до 15 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, у грудні минулого року 21-річному «наглядачеві», який організував та контролював постачання наркотиків до СІЗО, було додатково повідомлено про підозру у поширенні та встановленні злочинного впливу в спецуставнові.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *