Поліцейські охорони допомогли чоловіку, якого рідні розшукували три дні

Cherkasy_v_rozshuku_14.05.2021 (2)Близько першої години ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з квартири на вулиці Руставі у Черкасах.

Прибувши за адресою, наряд реагування виявив літнього чоловіка біля однієї з квартир багатоповерхівки. Власники житла розповіли, що він постукав у їхні двері та сказав, що прийшов додому. Зрозумівши, що чоловік потребує допомоги, не орієнтується у просторі, виглядає засмученим та розгубленим, вони натиснути кнопку «Термінового виклику поліції».

— Під час розмови нам вдалося заспокоїти чоловіка. Він зміг пригадати своє ім’я, сказав, що почуває себе добре, але чому опинився в незнайомому місці зрозуміти не зміг, — розповідає старший сержант поліції Сергій Зборівський.

Під час перевірки з’ясувалося, що чоловік 1954 року народження та вже три дні розшукується Черкаським районним управлінням поліції, як психічно хворий чи безпомічний, який пішов з дому.

Поліцейські доставили його за місцем проживання та передали вдячній доньці, повідомили в управлінні поліції охорони у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *