Поліцейські офіцери повернулися у громади Черкащини після навчань

244415074_617267356319796_608215259471488681_nУ Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів спеціалізації поліцейських офіцерів громади.

Упродовж 2,5 місяців слухачі удосконалювали знання із загальноправових дисциплін, поліпшували навички керування автотранспортом, вивчали домедичну, тактико-спеціальну та вогневу підготовку. Курси проходили за підтримки IСITAP (Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США)
Проект «Поліцейський офіцер громади» є перспективним та успішним. Він уже впроваджується, і поліцейські офіцери громади працюють майже по всій державі.

Успішно склавши іспити до Черкаської області повернулись поліцейські, які працюватимуть та надаватимуть допомогу місцевим жителям.

До Степанецької територіальної громади прибув старший лейтенант поліції Віталій Степанець, до Степанківської ТГ прибув старший лейтенант поліції Юрій Давиденко та до Новодмитрівської ТГ старший лейтенант поліції Роман Голубничий.

Правоохоронців привітали із приєднанням до нашої поліцейської родини та побажали плідної і успішної співпраців на благо своїх громад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.