Поліцейські офіцери громади отримали ключі від нових службових авто

269764995_1259742517844612_2809596701861612530_nСлужбові автомобілі передано в Новодмитрівську, Степанківську та Степанецьку ОТГ для виконання службових обов’язків та ефективної роботи поліцейських офіцерів громад.

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко вручив ключі від нових Renault, а також сертифікати учасників проєкту головам Новодмитрівської, Степанківської та Степанецької ОТГ.

Проєкт ”Поліцейський офіцер громади” був започаткований два роки тому. Там, де працюють поліцейські офіцери громади зменшилась кількість вчинених злочинів.

Голова Степанецької ОТГ каже, що тепер їхня громада матиме свого поліцейського, який допомагатиме створювати безпековий простір на території обслуговування.

Михайло Куратченко порадив головам разом із поліцейськими офіцерами громади створити мобільні чати “Чужий у громаді”, які вже показали свою ефективність в інших ОТГ на Черкащині. Приміром, завдяки цьому нещодавно на Звенигородщині виявили шахраїв, які були у розшуку.

Черкаська область стала третім регіоном держави, де запроваджено проєкт «Поліцейський офіцер громади». У його рамках 23 територіальні громади уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. Перед призначенням кожен «шериф» пройшов ретельний відбір, тримісячний поглиблений курс підготовки за участі українських фахівців та приступили до роботи в громадах, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.