Поліцейські обговорили права дитини під час проваджень у справах кримінального характеру

262054508_1247373509081513_3860487113606274463_n2 грудня в онлайн-форматі відбулось засідання всеукраїнського круглого столу за темою «Дотримання прав дитини під час проваджень у справах кримінального характеру: розвиток кращих практик у діяльності поліції». Його організували Уповноважений ВРУ з прав людини, ОБСЄ та громадські організації.

До обговорення долучилися ювенальні поліцейські, прокурори, судді, адвокати та громадськість, інформують у поліції Черкаської області.

Під час засідання було презентовано й обговорено результати досліджень дотримання прав дитини під час проваджень у справах кримінального характеру.

Також, присутні обговорили проєкт Закону про юстицію, дружню до дитини та проєкт Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо юстиції, дружньої до дитини.

Крім того, значну увагу приділтилиь пілотному проєкту «Барнахус», який спрямований на забезпечення фахового супроводу дитини, яка стала потерпілою чи свідком злочину, у кримінальному процесі та організації роботи з дітьми за методикою «Зелена кімната» для слідчих підрозділів та підрозділів ювенальної превенції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.