Поліцейські Черкащини з початку жовтня склали понад тисячу адміністративних матеріалів

Заходи розпочалися 1 жовтня та триватимуть до 30 листопада. З початку заходів на території області поліцією складено понад тисячу адміністративних матеріалів за порушення Правил дорожнього руху.

Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Профілактичні заходи проводяться з метою посилення контролю за безпекою дорожнього руху, дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками та запобігання травмуванню чи загибелі людей на вулично-дорожній мережі держави. Наряди поліції, які курсують автошляхами області, орієнтовані на виявлення фактів порушення водіями Правил дорожнього руху, що призводять до настання дорожньо-транспортних пригод та проведення профілактики даних порушень.

Однією з причин дорожньо-транспортних пригод є порушення правил проїзду великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами. Так, лише за час добового відпрацювання області, поліцією зафіксовано близько 10 фактів проїзду великогабаритних транспортних засобів з порушеннями.

Загалом з початку проведення заходів на території Черкаської області за порушення Правил дорожнього руху всього складено 1137 адміністративних матеріалів. Серед них 215 матеріалів складено за керування особою транспортним засобом без відповідних документів, 116 – за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, 189 – за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, та порушення інших Правил дорожнього руху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *