Поліцейські Черкащини пройшли навчання за програмою психологічної підтримки поліцейських “Рівний – Рівному”

148121436_3671098529634863_5103901983330781772_n“Нові знання та досвід відкривають нові можливості на шляху до саморозвитку та вдосконалення”. Під таким гаслом інспектори патрульної поліції в Черкаській області пройшли чотирьохденний вебінар з реалізації програми психологічної підтримки поліцейських за принципом “Рівний – Рівному”.

Принцип “Рівний – Рівному” передбачає надання соціально-психологічної підтримки працівникам поліції та колегам, які працюють в одному професійному середовищі.

Основні цілі та стратегії програми передбачають покращення психологічного стану поліцейських та підвищенні рівня обізнаності про психологічну допомогу для подальшого створення оптимальних умов службової діяльності працівників.
Мета заходу:
підвищення загальної компетентності працівників поліції з питань професійної комунікації;
навчання практичним прийомам ефективного ведення бесід за принципом “Рівний – Рівному”;
розкриття прийомів самодопомоги для консультантів програми, які вони відпрацювали під час групових інтерактивних вправ спільно з тренерами програми;
забезпечення майбутніх консультантів дієвими інструментами профілактики кризових станів.

Надалі поліцейські, які пройшли навчання, можуть бути консультантами для своїх колег, здійснювати психологічну підтримку та надавати їм допомогу у складних життєвих ситуаціях, розповіли у патрульній поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *