Поліцейська Тефі вісім років шукає зброю й вибухівку на Черкащині

118601653_942715216214012_2385638599609866728_oТефі — німецька вівчарка, яка вісім років віддано служить в кінологічній службі Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Вона шукає вибухівку й зброю.

Тефі мешкає у вольєрі, за нею доглядають самі поліцейські. Харчується собака сухим кормом за нормами, які залежать від ваги, віку тварин. Також із нею граються та дресирують: на території кінологічного центру є обладнаний майданчик зі снарядами смуги перешкод.

”Робота кінолога полягає у забезпечені громадського порядку й публічної безпеки. Завдання наших собак – це розкриття злочинів гарячими слідами. Тож, ми разом із Тефі виїжджаємо безпосередньо на місця вчинення правопорушень, реагуємо на повідомлення щодо замінування. Після прибуття на місце обстежуємо територію, будівлю, приміщення, автомобілі та інші об’єкти з метою виявлення заборонених речей. Наприклад, вибухові пристрої, зброя, боєприпаси”, — розповідає кінолог Сергій Ненада.

Досвід у роботі здобувається поступово, а любов до собак помітно одразу.

Саме тому в кінологічній службі Головного управління Національної поліції в Черкаській області працюють кращі поліцейські.

Вони часто проводять показові виступи, а також бувають і дні ”відкритих дверей” для бажаючих познайомитися з чотирилапими захисниками, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *