Поліцейська із Черкас долучилась до експертної спільноти

256855208_1234743813677816_388251866685943518_nСтарший інспектор сектору протидії домашньому насильству лейтенант поліції Катерина Кравченко стала однією з 45 експертів-консультантів із питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

45 експертів-консультантів зі всієї України пройшли 160 годинний чотирьох модульний навчальний тренінг в рамках якого, відвідали чотири міста України: Київ, Херсон, Дніпро та Одесу.

Учасники курсу обговорили питання розбудови системи запобігання та протидії домашньому насильству. Координації та міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й створення спеціалізованих служб для підтримки постраждалих.

— Домашнє насильство – не тільки фізичне, є ще психологічне та сексуальне, яке складно визначити й вчасно попередити. Сьогодні від домашнього насильства страждають не лише жінки, а й люди похилого віку, чоловіки та діти. Для мене випала чудова можливість перейняти досвід і далі впроваджувати його в Черкасах, — говорить Катерина.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *