Поки вчитель працював закордоном, заступник директора відмічала, що він працює в школі

Смілянською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштіввнаслідок службового підроблення.

Як інформують у Смілянській місцевій прокуратурі, заступник директора однієї із загальноосвітніх шкіл, будучи відповідальною за облік робочого часу вчителів, внесла неправдиві відомості до офіційних документів про відпрацьовані години роботи вчителем. Останній тривалий час перебував за межами України, працював на території однієї європейських країн.

Підроблення вказаних документів стало підставою для безпідставного нарахування та виплати заробітної плати за 3 місяці роботи, чим заподіяно шкоду інтересам територіальної громади в сумі майже 17 тисяч гривень.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) та ч. 2 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем).

За вчинене їй загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.