Поки дорослі випивали, немовля лежало біля розпеченої груби

273861014_1295799130905617_3593301723060749182_nУ потрібному місці, в потрібний час опинився поліцейський офіцер громади. 18 лютого під час патрулювання села поліцейський звернув увагу, що на подвір’ї 27-річної жительки стояв дитячий візочок. Правоохоронець знав, що жінка не має власних дітей, до того ж вона перебуває під соціальним супроводом.

“Тривожне відчуття немов штовхало мене до будинку. Я зателефонував до старости села й працівників відділу у справах дітей. Вже разом ми зайшли до хати, де побачили двох жінок в стані сильного алкогольного сп’яніння, а на підлозі, біля розпеченої груби, лежало немовля”, – розповідає Віталій Степанець.

З’ясувалося, що в гості до місцевої жительки приїхала 24-річна сестра. Жінки вирішили відзначити зустріч, та перебрали з алкоголем. Хтозна, чим би закінчилася ситуація якби Віталій Степанець її не випередив.

На щастя, з шестимісячним хлопчиком нічого лихого не сталося. Загрози його життю немає. Дитину доправили дитячого відділення Канівської багатопрофільної лікарні. Громада села не залишилась байдужою до ситуації та виділила кошти на все необхідне для немовляти.

За невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, відносно жінки було складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі вирішується питання щодо позбавлення матері батьківських прав, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *