Показник захворюваності коронавірусом на Черкащині зменшився на понад 30%

коронавірусПро епідситуацію в області повідомила сьогодні головна санітарна лікарка регіону Людмила Кравченко. Найвищі рівні захворюваності COVID-19 на 100 тис. населення впродовж останніх 14 діб зареєстрували в Чорнобаївському, Шполянському, Черкаському, Корсунському, Монастирищенському, Жашківському районах, Черкасах та Смілі.

Порівняно з минулим тижнем, показник захворюваності знизився на 30,4 %. Одужали на сьогодні близько 80 тис осіб.

Також, головна санітарна лікарка регіону нагадала й про небезпеку коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта. На сьогодні в Україні зафіксовано 2 випадки цього штаму. Він більш агресивний, складніший. Захворювання розпочинається швидко та має тяжкий перебіг захворювання.

– Майже кожен випадок потребує госпіталізації, тому потрібно обов’язково, у разі погіршення самопочуття, звертатися до сімейного лікаря, – пояснює Людмила Кравченко. – Єдиним захистом є вакцинація, бажано утриматися від поїздок у країни, де зареєстровані нові випадки, зокрема: Індію, Росію, США, Великобританію, Німеччину та ін. Необхідно дотримуватися всіх вимог протиепідемічних заходів.

Людмила Кравченко повідомила, що натепер протестували методом ПЛР 311 463 черкащанини, ІФА – 39 583 жителі області.

Діагноз коронавірусної хвороби підтверджений на сьогодні у 81 774 осіб.

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.