Погодні умови другої декади липня 2022 р. в Черкаському районі та прогноз надалі

грозаПогода Смілянщини другої декади липня видалася нетипово холодною для середини липня та одночасно дощовою. Середня декадна температура повітря була найбільш низькою з початку літа і становила +18,3°, що на 3° нижче норми. Востаннє схожа за температурою погода спостерігалася у 2019 році. Максимальна температура повітря підвищувалась до +31°, поверхня грунту прогрівалась до +52°. Мінімальна температура повітря та грунту знижувалася до +9°.

Опадів у вигляді зливового дощу різної інтенсивності спостерігалися впродовж 6 днів. За декаду їх випало 44 мм -191% декадної норми. Вітер 11.07 досягав 15 м/с, що  є небезпечним  метеорологічним явищем погоди. Впродовж 2 днів спостерігались грози.            

За консультацією синоптиків, у третій декаді липня переважатиме сонячна та суха погода. Лише 25-26.07 атмосферні фронти проявлять себе грозовими дощами. Температурний фон стрімко підвищиться: спочатку відповідатиме, а у другій половині перевищить кліматичну норму на 2-4°. Спекотні денні +30-34° та низька вологість повітря – 30 % і менше можливі лише в окремі дні.

За даними метеостанції Сміла

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.