Погода на Черкащині у вихідні буде теплою, але нестійкою

Погоду Черкащини у вихідні продовжить формувати обширний глибокий циклон з центром над Балтикою. Тому погода залишиться нестійкою, але в цілому відносно теплою. При цьому вночі та вранці у суботу суттєвих опадів не передбачається, посилений до 15-20 м/с північно-західний вітер знизить температуру повітря до +4+6º. У другій половині дня у суботу та й у неділю в улоговині Балтійського циклону очікується зародження невеликого циклону над Балканами,інформують у Черкаському обласному гідрометцентрі. Він зумовить значні опади, вітер змінить свій напрямок на північно-східний та дещо стихне. Температура повітря вдень буде у межах +11+16º. Припинення опадів очікується з наступного вівторка.
Температурний фон у вихідні буде у межах +9+11º, але вітер та висока вологість повітря створюватимуть відчуття прохолоди. Дощі покращать умови для сходу та розвитку озимини, а також знизять показник пожежної небезпеки в екосистемах області.
Температура води у Дніпрі біля Черкас 13°С.
Радіаційний фон у Черкасах становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.
До відома: за кліматичними даними середньодобова температура повітря 7 жовтня становить 9,2° тепла, на цю дату найвища температура 24,7° тепла відмічалася у 2011, 2012 рр., найнижча 3,1° морозу – у 1986 р.
Атмосферний тиск знижений, наступної доби падатиме. Відносна вологість повітря залишатиметься високою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *