Погода на Черкащині на 18 січня – мокрий сніг, дощ та вітер

160609Останні три доби на Черкащині були найбільш холодними за цю зиму. Середня добова температура повітря по області становила від 7 до 11° морозу за кліматичної норми на цей час 6-7° морозу. У найбільш холодну ніч 15 січня стовпчики термометрів знижувалися до 12-15° морозу. Однак, обширний холодний антициклон перемістився на схід і сьогодні на погоду впливають атмосферні фронти з півдня. Спостерігаються снігопади і відмічається підвищення температурного фону та стрімке падіння атмосферного тиску, який за останню добу знизився на 15 одиниць. Про це інформує Черкаський обласний гідрометцентр.
ПРОГНОЗ ПОГОДИ
Завтра на погоду Черкащини буде впливати циклон, який переміщується з Балкан на південь України. Разом із черговою порцією тепла його атмосферні фронти принесуть у наш край значні опади у вигляді мокрого снігу та дощу. При коливаннях температури від 2º морозу до 3º тепла можливо утворення ожеледі, налипання мокрого снігу, ожеледиці на дорогах. Складні погодні умови супроводжуватимуться сильним вітром до 15-20 м/с.
Уже не раз говорилося про небезпеку, яку приховує у собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно! Трагедією обертаються і зусилля тих, хто поспішає їх рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів порятунку.

 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *