Подяка з передової смілянським волонтерам

1Вже традиційною стала співпраця студентів і викладачів коледжу з волонтерами. За майже два роки цієї співпраці географія допомоги військовим була різноманітною, наші передачі побували разом зі смілянами в найгарячіших точках бойових дій: Слав’янськ, Дебальцево, Станиця Луганська, Піски.

І сьогодні смілянські волонтери доправляють передачі на передові позиції, де бійцям потрібна наша пітримка, і не тільки матеріальна.
Кожного разу, повертаючись із зони бойових дій, волонтери передавали слова вдячності від захисників за допомогу, за підтримку. Та й самі бійці теж знаходили можливість подякувати, поспілкуватися. Неодноразово лунали телефонні дзвінки, зав’язувалося спілкування. А сміляни, які добровольцями пішли на захист Батьківщини і з якими ми підтримували тісний зв’язок під час їхнього перебування на передовій, були частими гостями в навчальному закладі.
Цього разу волонтер Григорій завітав до коледжу не тільки з пропозиціями щодо формування Великоднього кошика для бійців, а й передав Лист-подяку від військовослужбовців 10-ї гаубичної артилерійської батареї. Від імені бійців командир артилерійської батареї дякував за порозуміння, патріотизм, за вагомий внесок у підтримання боєздатності підрозділу, за надання матеріально-технічної підтримки, яка, безумовно, необхідна для успішного виконання завдань щодо захисту територіальної цілосності та недоторканості нашої Батьківщини.
Для нас зовсім неочікувано, але приємно було отримати подяку, ми раді, що наша діяльність отримала таку оцінку. Лист-подяка займе чільне місце в музеї коледжу, а слова вдячності з передової мотивують, дають усвідомлення важливості та необхідності нашої допомоги. Однозначно, що ми і надалі будемо підтримувати зв’язок з волонтерами та бійцями, старатимемося тримати марку.
Олена Демченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *