«Подвиги» неповнолітнього та їх відповідальність

Неповнолітній О. будучи раніше судимим Смілянським міськрайонним судом (за вчинення крадіжки) до покарання у виді штрафу, на шлях виправлення не став та повторно, влітку 2014 року, за попередньою змовою та разом із неповнолітнім К., з метою заволодіння чужим майном, проникли до одного з будинків у м. Сміла, звідки умисно, таємно, з корисливих мотивів вчинили крадіжку «кругленької суми» грошей.

Майже через місяць неповнолітній О., повторно, з території будинку м. Сміла  здійснює незаконне заволодіння транспортного засобу. Ще через декілька днів, неповнолітній О. не зупиняючись у раніше вчиненому, незаконно заволодіває ще одним автомобілем та мопедом жителів нашого міста.

Після вчинення останнього кримінального правопорушення, як би не хотілося залишити на свободі неповнолітнього О., однак, судом за клопотанням органу досудового розслідування обрано міру запобіжного заходу до нього у виді тримання під вартою, таким чином зупинивши вчинення ним ще низки злочинів.

У кінці травня 2015 року Смілянським міськрайонним судом засуджено неповнолітнього О. за численні «пригоди» до 5 років позбавлення волі.

Нажаль, співмірність завданої ним шкоди досить значна, однак виходячи із його ставлення до вчиненого ним діяння належних висновків він так і не зробив.

 

Старший прокурор

Смілянської міжрайонної прокуратури                                                                  І.Бешлега

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *