Подружня пара підприємців, які заволоділи бюджетними коштами, постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно подружжя черкащан, які заволоділи бюджетними коштами шляхом обману, використовуючи підроблені документи.

Слідством встановлено, що сімейна пара приватних підприємців після оголошення одним з комунальних медичних закладів Черкас відкритих торгів із закупівлі медичного обладнання та виробів медичного призначення з метою заволодіти чужими коштами подали за власними електронними цифровими підписами підроблені паспорти якості, інструкції із використання медичних виробів, які не відповідають законодавству України у сфері обігу і використання медичних виробів, завдяки чому стали переможцями відкритих торгів.

Шахраї ввели в оману покупця та реалізували раніше вживані медичні вироби під виглядом нових без жодних гарантійних зобов’язань, за що безпідставно отримали на свій рахунок понад 1,1 млн грн.

Довідково:
санкція ч. 3 ст. 190 КК України передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років;
санкція ч. 4 ст. 190 КК України передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна;
санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.