Подорожуємо Європою

DSCN2591Учні школи №3-колегіуму в середині грудня 2016 року мали можливість відвідати міста Європи з метою культурно-освітнього візиту. Завдяки тому, що у 2012 році наш заклад підписав угоду з Вищою школою Адміністрації і Управління в Ополє, учні, вчителі та батьки відвідали за поїздку декілька країн Європейського союзу. Цього разу це були Польща, Німеччина, Франція, Чехія.

Мандрівка почалася з Різдвяного Львова. Цікава пішохідна екскурсія по соборам, храмам, музеям дала можливість учням зрозуміти, що Львів – це частинка Європи. Різдвяний ярмарок, чарівні ангелочки, спів колядок, гарний настрій господарів міста надали чудовий старт нашому візиту.
Ополє. Місто, яке кожного разу дарує нам приємні несподіванки. Відвідування Вищої школи Адміністрації і Управління в Ополє, ознайомлення з мовою, культурою польського народу, презентація можливості умов навчання в країнах європейського союзу розширила світогляд наших учнів та всіх присутніх. Знайомство з містом, історією, зустріч з студентами, відвідування спортивного комплексу Шаровіль, гра у боулінг, спілкування з поляками – незабутні спогади про місто залишаться назавжди в пам’яті.
Париж. Екскурсія на BIC-BUCІ по Парижу. Відвідування Лувру, Марсове поле, Нотр-Дам-де-Парі, або Собор Паризької Богоматері, Будинок Інвалідів, музей парфумів «Фрагонард», Ейфелева вежа, Гранд-Опера, Єлисейські поля, Люксембурзький сад, міст Олександра ІІІ, Поле-Рояль (Королівський дворик), Площа Згоди, сад Тюільри, Сорбонна, Тріумфальна арка. За один день вся делегація мала змогу подивитися всі визначні пам’ятки цього старовинного міста. Та перлиною подорожі стало відвідання парижського Диснейленду, який вважається найбільшим у світі. Учні, батьки, вчителі подорожували країною казок в будинку Принцеси, мали можливість покататися на атракціонах: Американські Горки, Ракета, Копальня, Чашки, мандрівка Гарі Потера, подорож в кімнату страху; плавати на кораблику разом з піратами Карибського моря, переглянули театралізовану виставу персонажів з різних казок та мультфільмів.
Прага. Пройшовши вуличками старовинного міста, ми ознайомились з культурними пам’ятками: Карловим мостом, Староміською ратушею, Празьким градом, Будівлею головного залізничного вокзалу, Національним театром; відвідали кафедральний собор Святих Кирила і Мефодія, візуально ознайомились з Лобковіцьким, Шварценберзьким, Мартиніцьким палацом, собором Святого Віта, Тинським храмом, Національним музеєм. Пройшлися самою вузенькою вуличкою міста Праги, погодували лебедів на річці Влтава.
Краків. Бувша столиця Польщі, не менш старовинне місто, яке вразило нас своєю неперевершеною архітектурою, соборами, і стає зрозумілим, чому саме Краків був столицею Польщі протягом багатьох століть. Головною перлиною Кракова є, звичайно, королівський палац Вавель.
Учасники проекту відвідали Освенціум – один з найкривавіших та найжорстокіших концентраційних таборів, екскурсія до якого змусила всіх членів нашої делегації поринути в ті страшні часи другої світової війни 1939-1945 років, коли було знищено більше ніж півтора мільйони людей. Це – історія, це – наше минуле, без якого немає майбутнього.
Результатом подорожі учасників культурно-освітнього проекту стало продовження роботи щодо підписаної двосторонньої угоди про наукову, навчальну і культурну співпрацю між Університетом «Вища Школа Управління і Адміністрації в Ополю» та навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум».

Світлана Гаращенко,
заступник директора школи №3-колегіуму,
керівник проекту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *