Податковий борг жителів Черкащини скоротився майже на 12%

податки грошіПротягом січня-вересня у Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 160,4 млн грн, або на 11,6%. Про це повідомили в обласному управлінні ДПС.

У загальній сумі податкового боргу 807 млн грн, або 66%, – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства та стягнення якого зупинено рішеннями судових органів.

Протягом 9 місяців за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 203,2 млн грн, що на 15,3 відсотка більше, ніж за відповідний період 2020 року. До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 174,1 млн грн, до місцевого – 29,1 млн гривень.

Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу, стягнення з банківських рахунків боржників , надходжень від реалізації заставного майна, стягнення через органи виконавчої служби та за рахунок вилучення готівки.

За січень-вересень 2021 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 10 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає 88,2 млн гривень. Коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 122,2 млн гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *