Податковий борг у нашій області скоротився з початку року на 1,1 мільйона гривень

податковий боргЗа повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Юрія Байбуза, протягом січня 2022 року в цілому по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 1,1 млн грн.

У загальній сумі податкового боргу 798,7 млн грн, або 65,8% – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

За рахунок вжитих податківцями заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 19 млн гривень. До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 16,3 млн грн, до місцевого – 2,7 млн гривень.

Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу, розстрочених платежів, стягнення з банківських рахунків боржників та стягнення через органи державної виконавчої служби.

За січень 2022 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 2 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає 438 тис гривень.

Коштами від підприємств-банкрутів за січень 2022 року до бюджету надійшло 12,1 млн гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *