Податковий борг черкащан скоротився на 12%

Заповненнядод. подат.деклар ЄП_ФОпПротягом січня-жовтня по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 165,9 млн грн, або на 12% (з 1383,5 млн грн. до 1 217,6 млн гривень).

У загальній сумі 821,5 млн грн, або 67,5% – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

За рахунок заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 220,7 млн грн. До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 199,7 млн грн, до місцевого – 21 млн гривень.

Зокрема, надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу, стягнення з банківських рахунків боржників, надходжень від реалізації заставного майна, стягнення через органи державної виконавчої служби та за рахунок вилучення готівки.

Також, відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 14 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає 99,5 млн гривень. Коштами від підприємств-банкрутів за десять місяців до бюджету надійшов 131,1 млн гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.