«Податкова поруч»: смілянські податківці провели виїзди в об’єднані громади

З метою вирішення невідкладних питань з оподаткування, забезпечення зручних та доступних умов для декларування та отримання послуг і сервісів, поліпшення іміджу податкових органів, забезпечення доступних умов для отримання сервісів Головне управління ДПС у Черкаській області впровадило захід «Податкова поруч».

У серпні начальники та заступники управлінь, інспектори з профільних напрямків провели виїзди до мешканців об’єднаних територіальних громад Черкаської області з дотриманням обмежувальних  заходів пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби. Зокрема, смілянські податківці провели виїздні прийоми у Ротмістрівській ОТГ та Тернівській ОТГ.

Податківці надали консультації мешканцям щодо роботи «Електронного кабінету» та зазначили, що одна з ключових функцій податкової служби – зробити процес роботи з платниками податків максимально автоматизованим. Також надано консультації щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи громадян.

 Жителям нагадали графік роботи ЦОПів, у тому числі у період карантину; зазначили номери телефонів за якими можна отримати будь-яку податкову консультацію спеціаліста; які саме адміністративні послуги можна отримати у ЦОПі; які документи потрібно мати при собі для отримання послуг.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *