Податківці зустрілися з представниками бізнесу

Нещодавно в приміщенні Смілянської ОДПІ відбулася зустріч податківців з представниками бізнесу на тему: «Проблемні питання, які виникають у роботі суб’єктів господарювання в сьогоденні». Зустріч провів начальник Смілянської ОДПІ Синьогуб Костянтин.

В обговоренні взяли участь представники бізнесу такі, як ФОП Ніколаєв О.В. – голова ГО «Колегія підприємців», Лісковський М.Д. – директор ТОВ «Біосервіс», Романенко А.І. – директор «Дія» та інші.

Учасники засідання розглянули основні аспекти законодавчого регулювання діяльності суб’єктів господарювання. Зустріч пройшла в режимі діалогу, під час якої обговорили ряд проблемних питань, що виникають у практичній реалізації діяльності.

«Переконаний, що такі зустрічі державних службовців з представниками бізнесу – це та форма спілкування, яка забезпечує зворотній зв’язок з представниками громадянського суспільства, що дає можливість попередити проблему, вислухати пропозиції і питання господарюючих суб’єктів, почути один одного та з’ясувати оптимальні шляхи співробітництва», – підсумував зустріч начальник Смілянської ОДПІ Синьогуб Костянтин.

Смілянська ОДПІ
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *