Податківці викрили чергову партію фальсифікованих тютюнових виробів

Працівниками управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області під час проведення заходів з контролю за дотриманням вимог законодавства на території Черкас із залученням працівників Нацполіції України виявлено діяльність господарських об’єктів, на яких продавали фальсифіковані тютюнові вироби без будь-яких дозвільних документів.

За результатами роботи управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції України складено 6 протоколів за ч. 1 ст. 164 та 6 протоколів за ч. 1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім того, відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті Черкаської міської ради, винесено рішення про демонтаж 8 кіосків, у яких здійснювалася торгівля тютюновими виробами.

«Торгівля фальсифікованими тютюновими виробами – це злочин проти здоров’я та бюджету країни», – наголошують фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області та підкреслюють, що законослухняність – це не просто обов’язок кожного, це також ознака доброчесності та відповідальності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.