Податківці та представники Смілянської громади обговорили питання пошуку резервів для наповнення бюджету

IMG_9416Під час засідання «круглого столу», участь у якому взяли начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь та представники Смілянської ТГ, обговорили питання пошуку резервів наповнення бюджетів, забезпечення в повному обсязі сплати громадянами нарахованих сум податків та погашення суб’єктами господарювання заборгованості зі сплати податків і зборів.

Для досягнення результатів у такій співпраці, Наталія Ведмедь зауважила, що необхідно активно проводити заходи, спрямовані на підвищення рівня податкової культури серед громадян, зокрема організовувати зустрічі, семінари з громадянами та суб’єктами господарювання в громадах, роз’яснювати новації податкового законодавства, інформувати про терміни сплати податків і зборів.

На заході звернули увагу на актуальних питаннях застосування касових апаратів.

Окремою темою для обговорення стала також розпочата кампанія декларування доходів громадян за 2021 рік та одноразове добровільне декларування активів.

За результатами зустрічі присутні домовились про подальшу співпрацю та проведення спільних заходів, спрямованих на забезпечення належних поступлень до бюджетів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *