Податківці розповіли про результати перевірки підприємців та заходи під час карантину

податковаОдним з актуальних напрямів роботи ДПС є проведення перевірок суб’єктів господарювання для ліквідації за заявами платників. Після зняття з 8 серпня 2020 року мораторію на перевірки з ліквідації, податківці активізували роботу з цього питання.

Станом на 1 вересня податківці провели 71 перевірку платників податків, якими подано заяви про їх припинення (закриття). За результатами було донараховано 235 тис. грн податкових зобов’язань, прийнято рішення про недоцільність проведення документальних перевірок по 369 платниках.

Крім того, проведено 803 документальних перевірок у зв’язку з процедурою припинення ФОПів та по 2850 – прийнято рішення про недоцільність проведення документальних перевірок.

Робота щодо відпрацювання ризикової категорії суб’єктів господарювання триває, повідомили в обласному управлінні ДПС.

Крім того, у січні-серпні 2021 року було вжито комплекс заходів із детінізації економіки. Перевірено 1591 ризиковий суб’єкт господарювання, за результатами встановлено порушення податкового законодавства та донараховано до бюджету грошових зобов’язань 60,5 млн гривень. У січні-серпні 2021 року мобілізовано до бюджету 15,1 млн гривень.

А піс чам перевірок суб’єктів господарювання з незначними виторгами, яких вже провели 469, сума штрафних санкцій склала 19,1 млн гривень.

Аудитори податкової служби працюють у межах запровадженого карантину.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *