Податківці проводять онлайн зустрічі та роз’яснюють актуальні для підприємців питання

306956873_458867809619002_652630959356587612_nПродовжуючи політику відкритості і прозорості, використовуючи новий формат співпраці, в рамках дії комунікаційної податкової платформи, була проведена зустріч з головою Смілянської громадської організації «Колегія підприємців» Олександром Ніколаєвим в онлайн режимі на платформі ZOOM.

Учасниками заходу від Головного управління ДПС у Черкаській області стали заступник начальника Тетяна Харьковська, начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь та начальник управління оподаткування фізичних осіб Володимир Жаврід.

Під час зустрічі обговорено питання пільг по сплаті єдиного податку та ЄВ за ФОП для підприємців 1,2 та 3 груп єдиного податку під час воєнного стану та особливості застосування спрощеної системи оподаткування 2%.

Підсумовуючи результати зустрічі Тетяна Харьковська зазначила: «Такі зустрічі наочно показують, що ми йдемо шляхом відкритості до платників податків, підтримки сприятливого середовища для ведення бізнесу, готові до ефективної комунікації, вирішенні проблемних питань, що постають нині перед бізнесом».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.