Податківці Черкащини звітують про результати контрольно-перевірочної роботи

Як повідомляють в обласному управлінні податкової служби, станом на 01.02.2024 проведено 6 планових документальних перевірок, за результатами яких донараховано 11 млн 282 тис. грн та зменшено від’ємне значення з податку на додану вартість на 697,6 тис. грн.

На одну документальну планову перевірку з порушеннями донарахування становлять 1 млн 880,33 тис. грн.

Також проведено 14 позапланових документальних перевірок фізичних осіб-платників податків, з них по 11 платниках виявили порушення.

За результатами позапланових перевірок, донараховано 85 тис. грн та зменшено від’ємне значення з податку на додану вартість на 56,2 тис. грн, на одну позапланову перевірку з порушеннями донарахування становлять 7,7 тис. грн.

Станом на 01.01.2024 року проведено 8 документальних позапланових перевірок юридичних осіб, які перебувають у стані припинення, з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску.

За результатами проведених документальних позапланових перевірок юридичних осіб, донараховано 9 тис. грн.

Проведено 4 документальні планові перевірки юридичних осіб щодо правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску.

За результатами проведених документальних планових перевірок юридичних осіб, донараховано 95,9 тис. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.