Податківці Черкащини нагадують, що робити, якщо ваша робота незадекларована

Податківці Черкащини нагадують, важливо вимагати від роботодавця укласти з вами трудовий договір відповідно до законодавства. Якщо він відмовляється, ви можете подати позовну заяву до суду.

Пошукати іншу роботу, де ви будете мати задекларовані трудові відносини та соціальні гарантії.

Можна скористатися послугами центрів зайнятості або інших ресурсів для пошуку роботи.
Звернутися до Державної служби України з питань праці за консультацією. Або знайти контактну інформацію за посиланням: https://dsp.gov.ua/kontakty-dlia-konsultatsii-pratsivnykiv-ta-robotodavtsiv-z-naiaktualnishykh-pytan-pid-chas-voiennoho-chasu/.

Звернутись до Державної податкової служби України у разі наявності інформації щодо ймовірних порушень вимог законодавства суб’єктами господарювання та подати звернення відповідно до вимог Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» одним із способів:
– надіславши на поштову адресу: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8;
– через Контакт-центр ДПС за телефоном: 0800 501 007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «6»;
– із використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, надіславши на електронну поштову адресу zvernennya_dps@tax.gov.ua у вигляді сканкопії чи фотокопії письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання або підписане кваліфікованим електронним підписом;
– чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram.

Подаківці закликають громадян не погоджуватися на незадекларовану працю, бо ви втрачаєте свої права і можливості. Задекларована праця – це майбутнє і ваша гідність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.