Податківці Черкащини нагадують про завершення деклараційної кампанії

деклараціяГоловне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році, підходить до завершення.

Усіх громадян, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан та доходи, податківці просять зробити це до 29 квітня включно.

29 квітня 2022 року – граничний термін подання декларації про майновий стан та доходи за 2021 рік для громадян, які відповідно до законодавства зобов’язані декларувати доходи;

31 липня 2022 року – граничний термін сплати податку на доходи і військового збору, які нараховані у декларації.

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

У березні цього року до Податкового кодексу було внесено зміни, якими на період воєнного стану платників податків звільнено від відповідальності за недотримання термінів подання звітності та сплати податків та зборів.

Зокрема, платників податків звільнено від відповідальності щодо дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності, у випадку неможливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок. При цьому виконання таких обов’язків протягом шести місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні є обов’язковим.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *