Поблизу Сміли водій вантажівки пошкодив шлагбаум та втік

20201008-094026--шлагбаумВночі 6 жовтня на колійногому посту 910 км ділянки Сміла – Білозір’я водій вантажного автомобіля, проігнорував заборонне показання сигналізації, виїхав на регульований переїзд та намагався «проскочити» у напрямку з Черкаси на Смілу під час закриття переїзду шлагбаумами.

Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Водій автомобіля порушив Правила дорожнього руху та пошкодив шлагбаум. За щасливим збігом обставин, травмування людей та затримки поїздів не допущено. Про подію повідомлено місцевий відділ Нацполіції. Автомобіль з місця пригоди зник.

З початку року черговими по переїздах на Одеській залізниці зафіксовано 35 випадків порушень Правил дорожнього руху, з них 16 випадків об’їздів  з пошкодженням шлагбаумів та 19 випадків проїзду заборонного показання сигналу світлофору.

Залізничники закликають водіїв автотранспорту бути уважними та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям, адже помилки при керуванні на залізничному переїзді становлять серйозну загрозу.

Сумнівна економія часу для водія може обернутися для залізничників значними витратами на ремонт пошкоджених локомотивів, вагонів, верхньої будови колії, обладнання переїздів, а також призводить до затримок у русі пасажирських та вантажних поїздів.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *