Поблизу Хацьок рятувальники знайшли снаряд часів війни

Останнім часом гасіння пожеж торф`яних пожеж стало ще більш складним та небезпечним. Разом з рятувальниками на торфовищах працюють сапери. Через високу температуру існує вірогідність вибуху снарядів, які залишилися в торф’яниках ще з часів Другої світової війни. Наприклад, у сусідній Київській області пожежні вже нарахували сім таких випадків, на щастя, ніхто з рятувальників не постраждав.

6 листопада, під час ліквідації традиційного загорання поля торф’яного ґрунту на сільськогосподарських угіддях поблизу села Хацьки Черкаського району рятувальники знайшли 50-міліметровий артилерійський снаряд часів війни.

На місце події одразу було направлено групу розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Черкаси. Фахівці-піротехніки вивезли снаряд та підірвали його на спеціальному майданчику.

Нагадаємо, що поблизу села Хацьки на сільськогосподарських угіддях площею близько 60 га вже кілька днів триває ліквідація окремих осередків торфу загальною площею до 1 га.

Для ліквідації загорання покладів торфу на місці події залучені сили Черкаського районного та міського гарнізонів Управління ДСНС.

Станом на 18:00 05 листопада площу, на якій виявлено загорання торф’яного ґрунту, вдалося зменшити до 0,8 га.

Даний випадок яскраво показав, за яких небезпечних умов доводиться працювати пожежним розрахункам

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *