Платникам єдиного податку нагадують, як змінити ставку єдиного податку з 5% до 3%

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 р. №466-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України.

Так, ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3%, може бути обрана платником, який рашіне обрав ставку єдиного податку в розмірі 5%. Для цього потрібно подати відповідну заяву не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися нова ставка, та реєстрації такого платника єдиного податку платником податку на додану вартість у порядку, встановленому розділом V Кодексу.

Також, тепер у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися зміни.

У разі зміни ставки заява подається платником єдиного податку третьої групи не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися така ставка. 

Ці норми набрали чинності 23.05.2020 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *