Пісня піднімає патріотичний дух

2Бадьора пісня здавна додавала наснаги українцям, піднімала їх патріотичний дух. Відродити вірність традицій славних пращурів допоміг нашим учням конкурс-огляд стройової патріотичної пісні, який пройшов напередодні Дня Перемоги.
Після вступного слова педагога – організатора школи Л. І. Лебединської про плекання кожним українцем любові до своєї Батьківщини учнями та вчителями школи був виконаний державний гімн України.
Президент учнівського самоврядування Влад Рожков доповів про готовність учнів школи до проведення заходу. Рапорт прийняла директор В.П. Остапенко, після чого привітала присутніх учнів, вчителів та батьків зі святом та оголосила конкурс– огляд стройової патріотичної пісні відкритим.
Учасникам конкурсу було представлено журі у складі директора школи В.П. Остапенко, заступника директора з навчально – виховної роботи Н.В. Галактіонової, заступника директора з виховної роботи М.В. Моргун та випускника школи, курсанта Одеського військового коледжу Влада Терещенко.
Підготовка учнів 5-11 класів до конкурсу пісні та строю оцінювалася членами судійської комісії за наступними критеріями: дисципліна строю, зовнішній вигляд учасників конкурсу, виконання команд, стройовий крок, виконання пісні. Оцінки за вказаними критеріями виставлялися за п’ятибальною шкалою.
Члени журі досить виважено підійшли до визначення переможців. І місце розділили між собою учні 6-А класу (класний керівник О.П. Михальченко) та 7-Б класу (класний керівник Ю.В. Денщиков), ІІ місце здобули учні 6-Б класу (класний керівник О.В. Рибаченко), ІІІ місце посіли учні 5 класу (класний керівник Л.В. Новочуб) та 7-А класу (класний керівник О.А. Козирєва).
Учасники конкурсу піснею заявили про свої патріотичні почуття та продемонстрували щире бажання разом з усіма українцями досягти миру та жити в незалежній Батьківщині.

Інформаційне бюро шкільної бібліотеки Смілянської спеціалізованої школи №5

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *