«Піснеграй» розкриває таланти

Вчора учні 1-8 класів стали учасниками фестивалю музичної творчості «Піснеграй». Кожен клас підготував пісню, яка допомогла якнайяскравіше розкрити творчі таланти та здібності школярів.
Так, учні 1 класу заспівали пісню-візитівку «Ми – першокласники», яка розповіла про перші кроки малечі у Країні Знань. Учні 2 класу мовою музики розповіли про те, як «Два єноти вчили ноти». Усіх присутніх порадував виступ третьокласників. Піснею «Барви рідної землі» заявили про свої різнобічні таланти учні 3 класу, які поєднали красу пісні з танцем та живописом. Учні 4 класу вдало інсценізували дитячу пісеньку «Чому ведмідь взимку спить?».
Патріотичні пісні підготували учні 5 та 6 класу. Пісня «Прошу в неба», майстерно виконана ансамблем учнів 6 класу з елементами драматизації, знайшла відгук в душі кожного присутнього в залі. Адже сьогодні кожен українець мріє про мир для рідного краю.
Семикласники презентували пісню Кузьми Скрябіна «Мама». Особливо промовисто ця пісня звучить у виконанні хлопців. Щирість та ніжність до неньки поєдналася з дорослими почуттями суму та втрати.
Учні 8 класу презентували програму обрядових пісень у виконанні ансамблю «Любисток», який вже має шанувальників його таланту.
Підготувала цей захід вчитель музики Ольга Тучинська, залучивши до співпраці класних керівників 1-8 класів. Розкриваючи творчі здібності вихованців, використовуючи особистісний підхід до кожного учня, Ольга Михайлівна відкриває зірочок, які спалахують яскравим сяйвом таланту.
«Талант – це квітка, яка потребує щоденного догляду та турботи.» – вважає Ольга Михайлівна.
Тож у Школі довіри та життєтворчості рясно квітнуть юні пагінці, які у найближчому майбутньому подарують красу творчості рідному місту.

Прес-центр школи №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *