Після «жарких» дебатів ЦВК прийняла уточнений протокол ОВК №198

Центральна виборча комісії прийняла уточнений протокол ОВК №198. Такою новиною на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» поділився кандидат у народні депутати по цьому округу Сергій Рудик.

«Товариство! Після «жарких» дебатів ЦВК прийняла уточнений протокол ОВК!!!! Користуючись нагодою, хотів би подякувати всій групі підтримки, яка була зі мною весь вчорашній день, ніч і прибула на сьогоднішнє засідання. Дай Бог всім Вам здоров’я!» – написав кандидат.

Нагадаємо, днями із ОВК № 198 зник голова окружкому. Разом із собою він взяв чотири протоколи ДВК. Опісля на двох дільницях було проведено перерахунок голосів.

Начальник обласної міліції Владислав Пустовар заявив, що голова ОВК знайшовся.

На переконання представників Рудика, встановлення результатів свідомо затягується. Днями прихильники свободівцями пікетували ОВК з вимогою встановити результати виборів.

Сьогодні вночі ОВК завершила роботу з уточнення окремих протоколів ДВК (технічних помилок), одноголосно ухвалила уточнені підсумкові протоколи і зранку привезла їх до ЦВК.

Попередньо на цьому окрузі з відривом у 500 голосів перемагає свободівець Сергій Рудик. На другому місці – самовисуванець Віктор Тимошенко.
Джерело: Прочерк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *