Після втручання прокуратури підприємець відремонтував дитячий майданчик на Смілянщині

захист прав дітейНа Смілянщині підприємець відповідно до угоди мав провести капітальний ремонт дитячого майданчика. Оплата за договором підряду була здійснена, проте ремонт підрядник так і не виконав. Це і стало підставою для вжиття прокуратурою заходів представницького характеру та звернення до суду з відповідним позовом.

За результатом звернення Смілянською прокуратурою до суду з позовом, відповідач добровільно провів роботи з капітального ремонту ігрового дитячого майданчика на території Смілянського району.

Таким чином, після втручання прокуратури договір підряду виконано, а провадження у справі закрито, інформує пресслужюа Черкаської обласної прокуратури.

Також розпочато кримінальне провадження, за наслідками досудового розслідування в якому прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом службового підроблення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання особою своїм службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *